JAK MOGĘ CI POMÓC?

 

Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnią entuzjastką mody z szafą pełną ubrań czy też totalną początkującą, nauczę Cię krok po kroku, jak wynieść swój styl oraz garderobę na wyższy poziom. Będzie dużo zabawy i odrobina samopoznania. Poniżej znajdziesz krótki opis wszystkiego, czego się ze mną nauczysz, co zrobisz i odkryjesz.

krok I

Analiza Stylu

Dowiesz się, jak odkryć (lub udoskonalić) własny styl poprzez serię kreatywnych ćwiczeń i pomocnych wskazówek. Zanurzysz się w inspiracji, wypróbujesz mnóstwo ubrań i odkryjesz, jakie kolory, kroje i stylizacje sprawiają, że będziesz czuła się pewnie i atrakcyjnie.

Razem stworzymy również  szczegółowy profil Twojego unikalnego stylu osobistego, który jest podstawą naszego następnego kroku – przeglądu Twojej garderoby.

Koszt: 750 zł *

* 4 spotkania po 1,5 godz.

krok II

Przegląd Garderoby

Pokażę Ci trzy różne koncepcje, za pomocą których określimy, a następnie stworzymy wszechstronną, zindywidualizowaną garderobę współgrającą z Twoim stylem i trybem życia. 

Zamienisz swój sen w rzeczywistość i staniesz się swoją najlepszą stylistką!

Koszt: 1 500 zł *

* 6 spotkań po 1,5 godz.

krok III

Zakupy

Moment, w którym poznasz mnóstwo praktycznych porad na temat podejmowania korzystnych decyzji zakupowych. Nauczysz się, jak stać się bardziej selektywnym klientem, by znajdować elementy garderoby służące Ci na lata. Zdradzę Ci kilka sposobów na najlepsze wykorzystanie swojego budżetu. 

Uzupełnimy także Twoje ewentualne braki w szafie, bazując na liście stworzonej w poprzednim kroku.

Koszt: 750 *

* 4 spotkania po 1,5 godz.

Każdą powyższą usługę można zakupić w formie bonu podarunkowego. Istnieje możliwość wysyłki imiennego bonu w formie papierowej lub w wersji elektronicznej w formacie PDF.

COPYRIGHT © 2018 NIETYPOWA STYLISTKA